Aloe Vera Bel Ağrıları İçin Ürünler ve Kullanımı

Aloe Vera Bel Ağrıları İçin Ürünler ve Kullanımı

Bel Ağrısı

Bel ağrısı denilince akla öncelikle “Bel Fıtığı” gelse de; dünyada baş ağrısından sonra ikinci sıklıkta görülen bu ağrılar başka nedenlerden de kaynaklanabiliyor.

Bel ağrısını,  bel zorlanması ve duruş bozuklukları; bel kaslarına, bağlarına ve eklemlerine hasar vererek ağrıya yol açar şeklinde açıklayabiliriz.Bel ağrılarının fiziksel aktivite ile şiddetlendiği, istirahatle hafiflediği ise en çok görülen belirtilerden birkaçı sayılır. Bel ağrısının şiddeti, öne eğilme, uzun süre ayakta durma, yürüme gibi günlük aktivitelerle artabilir. Bel ağrısı nüfusun %75-85’ini yaşamlarının herhangi bir döneminde etkileyen en önemli bir sağlık sorunlarından biridir.

Bel Ağrısı İçin Aloe Vera Ürünleri

Msm Body Gel

Gelelim eklem ağrılarına. MSM, glukozamin adı verilen ve kas dokusu, bağ dokusu, eklemlerin yapısında bulunan bu maddenin yapımında ihtiyaç duyulan sülfüre kaynak oluşturur. Buna yardımcı olan ve ağrılarda etkili olan diğer bir içerik ise söğüt kabuğu özü. İçerisindeki salisin sayesinde aspirin etkisi olan bu bitki; yıllardır (özellikle Çin ve Avrupa’da) sırt ağrıları, eklem ağrıları, baş ağrısı gibi rahatsızlıklara karşı kullanılıyor.

Thermo Lotion

Yorgun ve zorlanmıș kasların kısa sürede rahatlamasına yardımcı olan Aloe Vera Thermo Losyon ideal bir masaj losyonu olarak Aloe Vera ve ısıtıcı olarak etki eden bitki özlerinden elde edilmiştir.

Bel Ağrısı İçin Aloe Vera Ürünleri Kullanımı

Genellikle bel ağrıları soğuk havalarda artmaktadır. Soğuk havalarda bel ağrılarını yatıştırmak amaçlı genellikle Thermo Lotion ısıtıcı ve rahatlatıcı etkili aloe vera kremi öneriyoruz. Daha önceki kullanımlarda bir çok başarısı olan thermo lotion krem. Soğuk havalarda beli kitlenen, belinin ağrıması korkusuyla soğuk havalarda dışarı çıkamayan kişiler tarafından kullanıldı ve günlük yaşamlarını artık soğuk havalar etkilemiyor. Isıtıcı etkisiyle beliniz soğuktan etkilenmiyor.

MSM Body Gel

Msm body gel derinin emilim sağlamasıyla beraber bir nevi hücre yenileme işlemi gerçekleştirmektedir. Ağrılarınızın hafiflemesine yardımcı olan msm body gel düzenli ve sürekli kullanımda sizin rahatlamanızı verahat hareket etmenize yardımcı olacak. Sağa sola dönmede kolaylık, yürürken birden bele giren ağrıların yok olması, bıcak saplanma hissi zaman içinde ortadan kalkacak ve zaman içinde neredeyse eski sağlığınıza kavuşacaksınız. Fakat kesinlikle eski sağlığıma kavuştum sanıp ağır işlere kalkışmayınız bu ürünler tedavi amaçlı kullanılmayıp sadece ağrılarınızı hafifleterk günlük hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Ekstra kullandığınız bir tıbbi ilaç varsa aloe vera ürünlerinin builaçlara beraber kullanılması uygundur. Ürünleri kullanmadan önce ekip liderinizden genel bir bilgi alınız gerekirse dopktorunuza danışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir