Aloe Vera Propolisli Krem

Aloe Vera Propolisli Krem 100 ml

Aloe Vera Propolisli Krem, Bal mumu özü içeren zengin içerikli bakım ve yoğun nemlendirme sağlar. Cildi eşit oranda rahatlatır ve ciltteki gerginliği alır.

Kuru ve özel bakım gerektiren ciltler için kullanılabilir.

Bu çok amaçlı aloe vera propol krem cilt bakım ürünü cilde yoğun nem takviyesi sağlayan zengin içerikli bir kremdir ve aynı zamanda cildin gerginliğini alarak cildi rahatlatır. Aloe vera propolisli krem % 79 aloe vera ve propolis doğal bal mumu özü içerir.

Aloe Vera Propolilsli Krem Kullanımı

Aloe vera propolisli krem özellikle yüzü ve cildi korumaya uygundur. Esas itibariyle bu krem cildin oldukça kuru ve bakım gerektiren bölgelerinin tamamına sürülebilir. Aloe vera propolisli krem ihtiyaç duyulduğu her zaman cilde masaj yaparak kullanılabilir.

Aloe Vera Propolis Krem İçeriği

Aloe vera propolis krem, propolis arıların ürettiği reçineli bir maddedir. Arı kovanının iç yüzeyinde biriktirilen ve küçük açıklıkları ve yarıkları kapatmaya yarayan bir yapı malzemesi olarak olarak kullanılabilir.

Aloe vera jeliyle mükemmel şekilde harmanlanmış propolis, özellikle kuru ve bakım gerektiren ciltte iyi etki yaratır.

Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen tabi reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanında, polenlerden eterli yağlardan, eser elementlerden ve vitaminlerden oluşur.

Bakım gerektiren gergin cilt için ayrıca şu ürünler kullanılabilir.

Aloe vera konsantre, aloe vera acil yardım spreyi ve farklı cilt bölümlerine özel bakım sağlamak üzere aloe vera dermaintense.

Ürün siparişi vermek ve daha fazla bilgi almak için formu doldurun. Biz size dönüş yapalım.

LR Bilgilendirme Formu
Size Geri Dönüş Yapabilmemiz İçin Telefon Numaranızı Doğru Yazdığınızdan Lütfen Emin Olun.
Liderlerimize iletmek istediğiniz bir mesaj varsa ekleyebilirsiniz.
Sending
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir