Aloevera ve Microsilver Ürünleri

Aloevera Ürünleri

aloevera-urunleriALOE VERA BALLI İÇECEK :
Yoğun iş temposu olanlar için enerji veren Aloevera ballı içecek ,bağırsak düzenleyicidir,tüm mide rahatsızlıklarında çok iyi bir takviyedir,homoroid tedavisinde sonuçlar vardır.vücuttaki mikrobik olaylarının düzenlenmesinde etkilidir.erkekler için performans arttırıcı özelliğe sahiptir.tokluk hissi ve enerji verdiği için kilo kontrol olarak kullanılabilir.
ALOE VERA SİVERA İÇECEK :
Msm body gelin sıvı hali olan aloevera sivera içecek, ısırgan otu ve aloe veranın birlikte kullanıldığı tek üründür, eklem sıvı azlığı,bel ağrıları,boyun ve bel fıtıkları için inanılmaz etkili bir üründür.tırnak yapıları ve saçlara çok iyi gelir.kapalı damarlar için önerilir,unutkanlık problemi olanlar kullanabilir.

ALOEVERA DERMAINTENSE:
Sedef ve egzamada son derece iddalı sonuçlar elde eden aloevera dermaintense,derin tıpuk çatlaklarında ve dirseklerde çok etkilidir.gebelik öncesi,sonrası yada kilo alımlarda oluşan yırtıklarda %100 sonuçlar alınır.kullanımı sabah akşam olmak üzere günde 2 defadır. sedef ve egzama sinirsel rahatsızlıklar olduğu için tamamen bitirmesi söz konusu değildir hiç bir ürünün ancak lr dermaıntense üretilmiş en muhteşem ve iddalı üründür.

ALOEVERA MSM BODY JEL :aloevera-microsilver
Masaj kremi olarakta bilinen aloevera msm body jel , eklem ve kemik ağrıları,eklem sıvı azlığı,bel ve boyun fıtıkları,fizik tedavi önerilen tüm hastalar ve soğuk seven tüm ağrılarda net sonuçlar alınır.tonik sonrası olmak şartı ile cilt lekelerinde kullanılabilir.fıtık ve ağrılarda sivera ısırgan otlu içeceğimiz ile birlikte tavsiye edilir.

ALOEVERA ACİL YARDIM SPREYİ :
Consantre kremin sıvı hali olan aloevera acil yardım spreyi ve tüm özellikleri aynıdır,ekstra olarak,deniz ve havuz öncesi ayak ve ellerde koruyucu görev üstlenir,böcek sokmaları ,sinek ısırmaları,güneş yanıklarında şiddetle kullanılması tavsiye edilir. tonik görevi yapar ,saç diplerinde ve boya öncesi kullanılır (sarı boya hariç) kişi saçlarını sarıya boyatacaksa kesinlikle kullanılmaz renk değişimi yapar.

ALOE VERA CONSANTRE KREM :
Her türlü acil durumlarda kullanılan aloevera consantre krem, yaralar , yanıklar , kesikler , burkulmalar , şişmeler için önerilir. ödem dağıtma özelliği vardır, haftada 2 kez göz altı morlukları ve şişlikleri için yoğun kullanılır,ağda sonrası sakinleştiricidir. haftada bir kez yağlı ciltlerde maske olarakta kullanılır, gözenek sıkılaştırma ve göz çizgileri açma özelliği güçlüdür.
ALOE VERA PROPOLİSLİ KREM :
Çok kuru ciltlerde önerilen aloevera propolisli krem , haftada 2 kez gece kremi olarakta kullanılır  , kalınlaşmış derilerde(dirsek ve diz kapağı) , küçük et benlerinde , lokal deri dökülmelerinde , kaşıntılar da  , kabuk bağlamış yaralarda , tırnak etlerinde , nasır ve pişiklerde , ayrıca el kremi olarak ta kullanılmaya çok uygundur.

Microsilver Ürünleri

MİKRO SİLVER HAİR ŞAMPUAN :
Yoğun kepek problemlerinde kullanılan microsilver hair şampuan , saç derisi beslenmesinde kullanılır. saçları boyatmadan 2-3 gün önce ve boyadan sonra 1 hafta süreyle kullanılmalıdır. saç hassasiyeti ve boyaya karşı..

MİKROSİLVER HAND KREM :
Koruyucu tabaka görevi yapan microsilver hand krem , kreş çağındaki çocuklar için süperdir,sık klavye kullanan ve sık grip nezle olanlarda etkili sonuçlar vardır.

MİKROSİLVER BODY WASH :
Sırttaki ve vücuttaki sivilceler içindir.

MİKROSİLVER BODY EMULSİON :
Çok kuru ciltler ve pul pul dökülen ciltler içindir.
MİKROSİLVER UNİVERSAL :
Şeker hastalarının geçmeyen yaralarında üstün başarı gösteren microsilver universal. yeni ameliyat izleri ve uçuklarda kullanılır.

MİKROSİLVER YÜZ KREMİ :
Sivilceli ciltlerde kullanılan microsilver yüz kremi , aşırı yağlı ciltlerde de kullanılır, leke açma özelliğine sahiptir ancak lekelerin sivilcelerden kaynaklı olması gerekir. kullanımı sabah akşam olmak üzere günde 2 defadır.

LR MİKROSİLVER ÜRÜNLERİNİN ORTAK ÖZELLİKLERİ :
Var olan sorunları ortadan kaldırır,gümüşün milyonda bir hali on bin derece ısıda sıvı haline getirilerek ürünlerde kullanılır.

 

Herhangi bir ürün siparişi vermek ve ya bilgi almak isterseniz formu doldurun biz size dönüş yapalım.

LR Bilgilendirme Formu
Size Geri Dönüş Yapabilmemiz İçin Telefon Numaranızı Doğru Yazdığınızdan Lütfen Emin Olun.
Liderlerimize iletmek istediğiniz bir mesaj varsa ekleyebilirsiniz.
Sending

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir