LR Aloe Vera Ürünleri Kullanımı

LR Aloe Vera Ürünleri Bilgilendirme

LR Aloe Vera Ürünleri nedir ve bakım için neden uygundur?
Aloe Vera binlerce yıldır bilinmektedir. Aloe Vera bitkisinin içeriğindeki sayısız madde özellikle de cilt bakımında kendilerini kanıtlamıştır, çünkü bunlar cildin doğal koruma mekanizmasını güçlendirmekte ve aynı zamanda da cildin nem yapısını dengelemektedirler. Bununla birlikte Aloe Vera’nın içeriğindeki maddeler cildin yumuşaklığına destek olmakta ve böylelikle de Aloe Vera ürünlerinin düzenli kullanımı ile görünür bir canlılık sağlamaktadır.

LR Aloe Vera Serisi – Ayırıcı özelliği nedir?
LR, 2001 senesinde keşfettiği “mucizevi bitki” olan Aloe Vera bitkisi ile kaliteli Aloe Vera ürünleri üretmektedir. Alışılmadık derecede yüksek oranda içerdiği Aloe Vera jel ve seçkin etken madde kombinasyonları sayesinde LR Aloe Vera ürünleri özellikle de cildiniz için özel bir deneyime dönüşmektedir. Siz de cildinizi şımartın ve her gün 50’nin üzerinde Aloe Vera bakım ürünü ile optimal bir cilt bakımından istediğiniz ne varsa elde edin. LR Aloe Vera
bakımımız için yalnızca Meksika’nın yüksek yerlerinde kontrollü tarımla elde edilen Aloe Vera bitkisinin yapraklarının iç kısmını kullanıyoruz. Eskiden beri kendisini kanıtlamış olan bitkiler, ekstreler ve yağlar Aloe Vera jelle mükemmel bir uyum göstermekte ve cildi temizleyerek bakım uygulamaktadır.

LR Aloe Vera bakım ürünleri nelerdir?
Aloe Vera bakım ürünlerinin listesi uzundur. Bu liste aralarında sayısız temizlik ve bakım ürünü, yüz kremi, vücut losyonu, duş jeli ve şampuan, el kremi, diş macunu ve güneşten koruyucu ürün bulunan 50’den fazla ürünü kapsamaktadır.

LR Aloe Vera ürünlerinin özelliği nedir?
LR bütün ürünlerinde kaliteye en yüksek değeri verir. Böylece Aloe Vera ürünleri de en iyi olma ilkesiyle geliştirilip üretilirler. Bu nedenle en yüksek kalitenin koşulu olarak saf Aloe Vera yapraklarını kullanıyoruz. Bununla birlikte değerli içerik maddelerinin hiç kaybolmaması için özenli bir işleme süreci gerçekleştirmeyi taahhüt ediyor ve yüksek kaliteli hazır ürün elde etmek için yüksek Aloe Vera jel konsantrasyonu kullanıyoruz. LR Aloe Vera ürünleri bu yüksek kaliteyi aynı zamanda çok rağbet gören IASC mührüne de borçludur ve LR Aloe Vera Bakım ürünleri yıllar önce bu
işareti kullanma hakkını elde etmiştir. 2012 senesi için de bütün LR Aloe Vera ürünlerine bu işareti kullanma izni verilmiştir.

LR Aloe Vera Ürünleri Kremler

lr aloe vera ürünleriMSM Vücut Jeli nasıl bir üründür ve nereye sürülür?
MSM Vücut Jeli serin tutan ve hızla nüfuz eden yumuşak bir jeldir ve ayıüzümü ile söğüt kabuğu ekstreleri içerir. Serin tutan etkisi ve bitki ekstresi katkıları sayesinde bu jel gün içerisinde yüke maruz kalan eklemlere birden çok kez sürüldüğünde rahatlatıcı bir etki yapar.


 lr aloe vera ürünleri kullanımıAloe Vera Propolisli Krem nasıl bir faydaya sahiptir ve nereye sürülür?
Zengin içerikli bu bakım kremi özellikle de kuru ve bakıma ihtiyaç duyan ciltlerin bakımı için uygundur. Arı peteğinden elde edilen ve ısıyı yalıtan bir etkiye sahip olan Propolis ekstresi ile nemlendirici etkiye sahip Aloe Vera cilde bakımlı ve rahatlamış bir his kazandırır.Çeşitli çevresel etkilere karşı donatılmış bir cilt oluşmasını sağlar. Böylelikle Aloe Vera Propolisli Krem özellikle de yüz ve elleri korumak içindir. Aslında bu kremi elbette cildinizin kuruduğu ve bakıma ihtiyaç duyduğu her yere sürebilirsiniz.

lr aloe vera ürünleri hakkındaAloe Vera Konsantre nasıl bir faydaya sahiptir ve nereye sürülür?
Aloe Vera Konsantre yüksek Aloe Vera konsantrasyonu sayesinde azami derecede cilde nem kazandırır ve nem dengesine destek olur. Konsantre ürününün esas itibariyle temizlik sonrasında gündüz veya gece bakımı öncesinde sürmenizi tavsiye ederiz.

lr acil yardım spreyiAloe Vera Acil Yardım Spreyi nasıl bir faydaya sahiptir ve ne zaman kullanılır?
İçerdiği kendisini kanıtlamış 12 bitki esansıyla Acil Yardım Spreyi yıpranmış ciltler için ideal bir koruyucu film oluşturur ve cildi dinlendirerek serinletir. Acil Yardım Sprey ürününü cildi temizledikten sonra ve bakım öncesinde yüze ve vücuda uygulayın. Örneğin yıpranmış ve kuru ciltlerde, güneş banyosu sonrası çeşitli uygulama alanlarında uygulanabilir.

aloe vera dermaintenseDermaintense nedir ve ne zaman kullanılır?
Dermaintense yıpranmış ciltler için yenilikçi bir çözümdür. Özellikle de yüz, boyun, dirsekler veya dizlerın iç kısımları gibi hassas yerlerdeki cilt için uygundur. Aloe Vera, ışıldak yağı, Mahonia ekstresi ve B12 vitamininden oluşan etken madde kombinasyonu bakım uygular ve özel olarak da cildin kuru noktaları olmak üzere amaca yönelik bir bakım için geliştirilmiştir. Özellikle yoğun bir bakım için kremi önce iyice masaj yaparak uygulayınız ve ardından
üzerinde ince bir tabaka halinde kurutunuz.

Dermaintense dermatolojik olarak test edilmiş midir?
Evet, Dermatest GmbH Dermaintense’i çeşitli testlerden geçirmiş olup bu testlerden son derece olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Dermaintense’in dermatolojik koşullar altında çok iyi tolore edildiği, düzenli bir uygulamanın cildin doğal koruyucu özelliğine optimal bir destek sağladığı ve cilt nemini iyileştirici bir etki yapabildiği görülmüştür. Bununla birlikte araştırmalardaki deneklerde cildin yağ içeriğinin arttığı da gözlemlenmiştir.

Krem neden pembe?
Üründe boya maddesi bulunmamaktadır. Bu rengini içeriğindeki etken madde olan B12 vitamininden almaktadır.

LR Aloe Vera Ürünleri Kişisel Bakım

Aloe Vera Yüz Peeling’ini ne sıklıkla uygulamalıyım?
Normal bir ciltte haftada bir ila iki kez uygulanmalıdır. Kuru ciltte ise haftada veya on günde bir kere uygulanır.

Aloe Vera Köpük Maskesi nasıl bir faydaya sahiptir ve nasıl uygulanır?
Köpük maskesi cildi serinletip bakım uygularken bir yandan da cilde yoğun bir nem kazandırır. Cilt hemen serinler, dinlenir ve ışıltı kazanır. Maskeyi geniş bir yüzey halinde temizlenmiş yüze, boyuna ve dekolteye sürün (ağız ve göz bölgesinden uzak uygulamayınız). Cilt üzerinde ürün kalmışsa bunları yaklaşık 15 dakika sonra yumuşak bir şekilde cilde yedirebilirsiniz. Ardından ihtiyaç varsa üzerine gündüz veya gece bakımını uygulayabilirsiniz.

Aloe Vera Nem Maskesi nasıl bir üründür ve ne zaman uygulanır?
Aloe Vera Nem Maskesi cildinizi rahatlatarak gevşetir ve özellikle de cildinizi kuru veya gergin hissediyorsanız kış mevsiminde uygulanması tavsiye edilir. Maskeyi eğer cildinize ekstra bir parça nem ve rahatlatıcı bir gevşeme sağlamak istediğinizde uygulayınız.

Aloe Vera Gündüz Bakım Kremi üzerine makyajımı yapabilir miyim?
Aloe Vera gündüz bakım kremi ideal bir makyaj altı kremidir ve cildinizin saatler boyu ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmasını sağlar.

Aloe Vera Gece Bakım Kremini ne zaman ve nasıl uygulamalıyım?
Aloe Vera gece bakım kremini mutlaka akşamları temizlik sonrasında yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize uygulayın.

Aloe Vera Göz Kremi nasıl bir faydaya sahiptir ve nasıl uygulanır?
Göz kremi hassas göz bölgeleri için serinletici ve nemlendirici bir krem jeldir. İçeriğindeki manolya ekstresinın bakım etkisi vardır ve Haloxyl göz bölgelerinin daha aydınlık görünmesini sağlar. Aloe Vera göz kremini sabahları ve akşamları bakım öncesinde göz bölgesine parmak uçlarınızla uygulayın.

Aloe Vera Vücut Losyonu çocuklar için de uygun mudur?
Evet, Vücut Losyonu bütün ailenizin vücut bakımı için uygundur.

Aloe Vera Hassas Cilt Kremi nasıl uygulanır?
Aloe Vera Hassas Cilt Kremi yüz ve vücut bakımına yönelik bir üründür.

Aloe Vera Püskürtme Saç Kürünün fonksiyonu nedir ve nasıl uygulanır?
Canlılık ve sıkılık kazandıran doğal nane ekstresi içeren hafif püskürtme saç kürü ağırlık yapmadan saça nem kazandırır ve saçın daha kolay taranmasını sağlar. Böylece saça parlaklık ve kuvvet kazandıran bu ürün kuru veya boyalı saçlar için de uygundur. Bu kürü yıkanmış saç üzerinde tutamlar arasına uygulayın. Sonrasında durulamayınız ve saçınıza alışık olduğunuz gibi istediğiniz şekli verin.

Aloe Vera Krem Sabunu sadece ellerim için mi kullanabilirim?
Bu ürün bütün vücudun temizliği için uygundur. Aloe Vera Ekstra Zengin El Kremi İpucu: Zengin İçerikli El Kremini akşamları bol miktarda cildinize uygulayın ve ardından üzerine pamuk eldiven giyerek gece boyunca kremin nüfuz etmesini bekleyin.

Aloe Vera Diş Jellerinin özelliği nedir?
Aloe Vera diş jelleri diş eti ve dişlerin derinlemesine temizliği için uygun olup hoş ve ferah bir nefes sağlar. Echinacea ekstresi diş etini güçlendirir. Sızlamaya karşı çok hassas dişlerde en iyisi Aloe Vera Hassas Diş Macununu kullanmanızdır.

Aloe Vera Güneş ürünleri nasıl bir faydaya sahiptir?
Aloe Vera Güneş ürünleri güneş banyosu öncesinde ve sonrasında cilde bakım uygular. En yüksek Aloe Vera bakım içeriğiyle cildinize güneş banyosu sırasında bile etki eder ve hem vücudunuzu hem de yüzünüzü korur. Bütün Aloe Vera güneş ürünleri en az %40 oranında Aloe Vera içerir. Bu ürünler suya dayanıklıdırlar, hızla nüfuz ederler, ciltte hoş bir his bırakırlar ve mükemmel bir yaz kokusuna sahiptirler!

Aloe Vera Güneş Koruma Ürünlerini ne zaman kullanmalıyım?
Güneşe karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için bu ürünleri güneş banyosundan en erken 20 dakika önce ve doğrudan güneş ışını altında değilken uygulayınız.

Güneş Kremi SPF 50 kim için uygundur?
Özellikle yüksek olan UV ışınlardan koruyucu etkisiyle Güneş Kremi SPF 50, örneğin küçük çocuklar gibi özellikle hassas ve duyarlı ciltleri korumak için uygundur. Aloe Vera Hızlı Bronzlaştırıcıyı “doğal” güneşte de kullanabilir miyim? Yoksa
bu ürün sadece solaryum uygulamaları öncesinde kullanım için midir? Dikkat: Hızlı Bronzlaştırıcının güneşten koruyucu etkisi yoktur. Hızlı Bronzlaştırı losyonun içeriğindeki maddeler melanin sentezini harekete geçirir ve böylelikle de cildin bronzlaşmasını hızlandırır. Bu losyon güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaz. Hızlı Bronzlaştırıcıyı bu nedenle yalnızca solaryuma girmeden önce uygulayın.

Solaryum sonrası Losyon nasıl bir üründür?
Solaryum sonrası Losyon yüz ve vücut için bronzlaşma sürecini optimize eden aktif bir üründür. Bu özel ürün solaryum sonrasında cilt bakımına yöneliktir. UVA ışınına maruz kalmış cilde yüksek derecede etkili koruyucu kompleksiyle cildin kendisine özgü kolajenin yeniden canlanmasında yardımcı olur ve ciltte UV ışınlarına bağlı yaşlanmaya karşı etki
eder. Cilt nemlendirici regülasyonu sayesinde yoğun ve uzun süre kalıcı bir nem kazanır. Böylece cilt uzun süre kalıcı bir bronzluğa kavuşur. Solaryum sonrası losyonu her solaryum ziyareti sonrasında uygulayın.

Bu ürün kendiliğinden bronzlaştırıcı bir ürün müdür?
Solaryum Sonrası losyon karotenle cilde renk vermeyip cildin içinden melanin sentezini canlandırarak kendiliğinden bronzlaştırıcı bir üründür. Bu da cildin daha çabuk bronzlaşmasına neden olur. Bu nedenle bronzlaşmayı optimize eden bir üründür.

Cildin eşit bir şekilde bronzlaşması için Aloe Vera Kendiliğinden Bronzlaştırıcıyı nasıl uygulamalıyım?
Her kendiliğinden bronzlaştırıcı ürün öncesinde Peeling uygulamalısınız. Bronzlaştırıcı üründen çok büyük olmayan bir miktarı yumuşak bir bez üzerine alın ve bunu dairesel hareketlerle iyice ve eşit bir şekilde cilde dağıtın.

Kendiliğinden bronzlaştırıcı cildimi güneş ışınlarına karşı da korur mu?
Dikkat: Bu ürünün güneşten koruyucu etkisi yoktur!

Herhangi bir ürün siparişi vermek ve ya bilgi almak isterseniz formu doldurun biz size dönüş yapalım.

LR Bilgilendirme Formu
Size Geri Dönüş Yapabilmemiz İçin Telefon Numaranızı Doğru Yazdığınızdan Lütfen Emin Olun.
Liderlerimize iletmek istediğiniz bir mesaj varsa ekleyebilirsiniz.
Sending

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir