LR Nova Pure – Sıkça Sorulan Sorular

LR Nova Pure Kullanımı

lr nova pure kullanımı  LR Nova Pure serisini diğerlerinden ayıran nedir?
LR Nova Pure kullanımı saç bakım serisi sizlere kaliteli ve bakım yapan içerik maddeleriyle son derece cazip fiyatlarla profesyonel bir saç bakımı sunar. Hem bakım hem de Styling ürünleri ile yüksek kaliteleriyle sizleri cezbeder ve her uygulamada saça bakım yapar! Yenilikçi etken madde teknolojisiyle bu ürünler saçta ağırlık yapmaksızın saçtaki gereksiz birikintileri temizler, saçı güçlendirir ve göz alıcı bir parlaklık sağlar!
LR Nova Pure bakım serisinin özelliği nedir?
LR Nova Pure kullanımık hakkında, bakım ürünleri her saç tipi için bireysel bakım sunar! LR bu bakım serisinde bitkisel etken maddeleri yüksek performanslı polimerlerle kombine etmiştir. Bakım ürünleri saçı nemlendirir ve saçın ahenk içerisinde ve sağlıklı görünmesini sağlar.
LR Nova Pure Styling serisinin özelliği nedir?
Styling serisinde her durum, her saç şekli ve her saç tipi için uygun bir ürün vardır! Esnek bir Stil yapısı için Styling Fibre Cream, maşa veya saç kurutma makinesiyle yapacağınız sıcak uygulamalarda saçı korumak için Heat Protection Spray, ekstra hacim ve baştan çıkartıcı bir parlaklık için Styling Mousse veya esnek ve hissedilir bir duruş için son uygulama olarak Styling Finishing Spray ürünlerini tercih edebilirsiniz.

LR Nova Pure Ürünleri

Moisture Plus ürünlerinin yararı nedir?
Şampuan ve saç kremi bütün saç tiplerini nemlendirerek onların bakımını sağlar. Saçınız sağlıklı bir görünüşe ve yoğun bir parlaklığa kavuşarak hoş ve taze bir koku kazanır. Moisture Plus ürünlerinin özelliği Focus Vesiculosus ekstresi, Macrocystis Pyrifera ekstresi ve Laminaria Digitata ekstresi gibi 3 ayrı yosun ekstresi barındıran seçkin etken madde komplekslerinden oluşmasıdır.
lr nova pure ürünleriColour Shine ürünlerinin yararı nedir ve bu ürünler kimler için uygundur?
Şampuan, saç kremi ve kür özel olarak boyalı veya röfleli saçlar için geliştirilmiş olup saçın renk canlılığının özellikle uzun bir süre kalmasına yardımcı olurlar! Uyguladıkları özel bakımla saçınızın rengine özen gösterirler ve aynı zamanda da saç deriniz ve saçınızın yumuşak bir şekilde temizlenmesini sağlarlar. Colour Shine ürünlerinde bulunan doğal ekstre Acai Berry bitkisel proteinler bakımından zengindir ve içeriğindeki A vitamini ile C vitamininden oluşan kompleks yıpranmış saçların yeniden canlı görünmesini sağlayan ekstra güçlü bir antioksidan kombinasyonu oluşturur.

LR Nova Pure Şampuan

Ekstra hacim ürünleri nasıl etki ederler ve bunlar kimler için uygundurlar?
Hem şampuan hem de saç kreminde saça onu hiç ağırlaştırmadan hissedilir bir bakım sağlayan bambu ekstresi bulunur. Ekstra hacim ürünleri ince telli veya kırılgan saçlara görünür derecede fazla hacim, dolgunluk ve göz alıcı bir parlaklık kazandırır! Repair Intense ürünlerinin yararı nedir ve bunlar kimler için uygundurlar? Repair Intense ürünleri zarar görmüş ve yıpranmış saçların sağlıklı, güçlü ve kusursuz bir
ahenk içerisinde görünmesi için üretilmiştir! Bununla birlikte içeriğindeki seçkin etken maddeler çevresel etkiler, UV ışınları, toz vs. gibi etkenlerden dolayı yeni hasarların ortaya çıkmasına engel olurlar.

Power Boost ne ürünüdür ve kimler için uygundur?

LR Nova Pure kullanımı , Power Boost, erkekler için uygulaması kolay ve etkili bir saç bakım ürünüdür! Power Boost saçı güçlendirir ve aynı zamanda da saça hafif bir duruş kazandırır. Vital Hair & Scalp Complex kalıtıma bağlı olarak erken yaşlarda görülen saç dökülmelerine karşı saçı korur ve içeriğindeki yeşil çay ekstresiyle saç derisini canlandırır.
Herhangi bir ürün siparişi vermek ve ya bilgi almak isterseniz formu doldurun biz size dönüş yapalım.

LR Bilgilendirme Formu
Size Geri Dönüş Yapabilmemiz İçin Telefon Numaranızı Doğru Yazdığınızdan Lütfen Emin Olun.
Liderlerimize iletmek istediğiniz bir mesaj varsa ekleyebilirsiniz.
Sending

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir