LR Racine Ürünleri Kullanımı

LR Racine Ürünleri Nasıl Kullanılır?

lr racine ürünleriLR Racine Ürünleri cildimizin psikolojimizi ve ruh halimizi birebir yansıttığı bilinmektedir. Yoğun günlük yaşantı içinde her türlü stres, hormon bozukluğu ve dengesizlik yüzümüze yansımaktadır. Stresin cildimiz üzerindeki ilk belirtileri esnekliğini yitirmiş ve solgun bir görünüm ile ince çizgi ve kırışıklıklar olarak karşımıza çıkmaktadır.
Aynı şekilde UV ışınlarına maruz kalma gibi dış etkenler ve yaşlılık belirtilerinin birleşimi de cilt üzerinde yıkıcı bir etkiye neden olmaktadır. Aranızda pürüzsüz, canlı ve nemli bir cildin sırrını öğrenmek istemeyen bir bayan var mı?
Günlük yaşamda bizim için en kolay yol yaşadığımız yoğun stresten veya UV ışınlarından kendimizi doğrudan KORUYABİLMEK olurdu….fakat bu ütopik bir beklenti olduğu için LR Health & Beauty Systems’in sizlere daha gerçekçi bir teklifi var. Sizler için tekrar geliştirilen sistematik bir bakım olan RACINE Special Care Q10’den oluşan ürün paketi her modern kadının çözümü olarak kendini göstermektedir çünkü kadın cildinin yüksek beklentisini karşılamaktadır.

Aynı zamanda RACINE Special Care Bakım paketi sahiplerine küçük fakat çok yararlı güzellik ve bakım üzerine bir makale hazırladık. Bu şekilde temin etmiş olduğunuz ürünlerin daha iyi kullanımı için 4 kolay fakat önemli adımı sizlere sunmuş olacağız!
Özel küçük ve yararlı güzellik önerileri RACINE Q10 ürünlerinin cildin alt katmanlarına daha iyi nüfus etmesini saylayarak cildinizin güzelliğini destekleyecektir. Bu şekilde pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için daha fazla enerji
ve tazelik katacaktır! Eşsiz ürünlerimizin zevkine vararak cildiniz üzerindeki sonuçtan mutluluk duyacaksınız!

Parlak Bir Cilt İçin Lr Racine Ürünleri

Yorucu bir günün ardından yüz hatlarımız gerilir ve soluk bir yüz ifadesine sahip oluruz. Yüz temizliğine ayıracağımız çok kısa bir süre özellikle rahatlatıcı bir hisse kavuşmamızı sağlayacaktır. Çünkü yüz temizliği sadece yüzde oluşan gerginliği yok etmeye yardımcı olmaz aynı zamanda mikrosirkülasyonu arttırıp cildin hücre fonksiyonunu aktive ederek cildi desteklemeye yardımcı olur. Eksiksiz RACINE Special Care Q10 Bakım Serimiz ile verdiğimiz güzellik önerileri kan dolaşımını ve hücre yenilenmesini desteklemektedir. Bu şekilde hem bakteriler hem de kirler etkili bir şekilde yok olmakta ve cilt yeteri kadar nem ile beslenerek sağlıklı olmaktadır.
Ko-enzim Q10: İnsan vücudunda üretilen vitamin aktivitesi olan lipit yapıdır. İlerleyen yaşla birlikte üretimi azalmaktadır.
Kolajen insan vücudunda bulunan protein miktarının dörte birinden oluşan basit bir proteindir. Gergin bir cilde, elastikiyet, doğru nemlenme oranı ve istikrarlı bir şekilde hücre yenilenmesinden sorumludur. Kolajen bir çok kozmetikte Anti-Aging olarak kullanılmaktadır.
Hidrofilik madde olarak birçok kremde veya yarı katı çözünürlük olarak Maske veya kapsüllerde bulunmaktadır.

Kozmetikte kolajenin kullanımı hormonal, dış etkenlere dayanan patalojik veya diğer faktörlere bağlı olan kolajen kaybını karşılamak için kullanılır.

LR Racine Ürünleri – Kolay Güzellik Adımları

lr racine yoğun serumKüçük bir miktar Racine Serumu alnınızın ortasından başlayarak dairesel hareketlerle içten dışa ve aşağıya doğru tüm yüz ve boyuna dağıtın. İki elinizi de kullanarak ilgili bölgelerin kan dolaşımını harekete geçirin.
Bu hareket alın bölgesinde oluşan ince kırışıklığın azaltılmasına ve cildin kolajen serumunu daha iyi emmesine yardımcı olur. Serum cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek genç yaşta kırışık oluşumunu önlemektedir. Kolajen serumun ardından Racine Q10 gündüz kremini yine aynı hafif hareketlerle sürerek dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma sağlayın.

Alın ve tüm yüze yapacağınız hafif bir baskı Q10 gündüz kreminin cilde daha fazla enerji vermesini sağlayabilirsiniz.
Çünkü yosunlardan oluşan bakım kompleksi cilde daha iyi nüfus ederek cildin nem oranını %50 arttırmaktadır.

Yorucu bir günün ardından yüz temizliğinizi yaptıktan sonra size tavsiye ettiğimiz gece bakım ürünlerini kullanarak rahat bir uykuya kendinizi hazırlayabilirsiniz. Zengin içerikli Gece kremi Q10 cildin doğal yenilenmesini aktive ederek kırışıklığın önlenmesine yardım olur. İşaret parmağı ile burnun her iki yanına yapacağınız dairesel hareketler ile günlük
yorgunluğunuzu azaltabilir ve bu şekilde alın bölgesinde oluşan yatay çizgilerin azalmasına yardımcı olursunuz.

lr racine gece kremiSabah kalktığınızda cildiniz daha fazla nem ile beslenmiş olup daha parlak görünecektir! Gündüz ve gece bakımınıza ek olarak göz kreminin kullanımı göz çevresindeki hassas bölgenin bakımı için son derece önemlidir. Ürünün kullanımı sabah ve akşam tekrarlanmalıdır!

Size tavsiye edeceğimiz Racine Q10 Göz Kremi ile göz çevresindeki koyu halkalar, kırışıklar ve gerginlik yok olacaktır.
Parmaklarınız ile hafif bir şekilde göz kapağına baskı yapın, biraz daha fazla baskı ile gözün iç bölgesinden dışa doğru kaş altına gelin.

Son olarak göz altına gelerek şakaklardan gözün iç bölgesine kadar dairesel hareketler yaparak kremi sürün. Bu kullanım şekli ile göz çevresindeki mimik kırışıklığını yok eder ve kremin içinde bulunan vitamin kompleksi E, C ve A cildin doğal yenilenme sürecini güçlendirerek serbest radikallere karşı korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir