LR Üyelik İptali

LR Üyelik İptali

LR üyelik iptali nasıl olur?

LR üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız, 1 yıl boyunca pasif üye olarak devam ederseniz üyeliğiniz otomatik olarak sonlandırılmaktadır.  1 yıl bekleyemem diyorsanız lr üyelik iptali formunu doldurup lr firmasına mail gönderdikten sonra üyelik iptalinizin onaylanmasını bekliyorsunuz. Lr üyelik iptal işlemi onaylanıyor ve artık lr üyeliğiniz iptal edilmiş oluyor. Bu süre zarfında yani 1 yıl boyunca tekrar lr üyesi olmak isterseniz malesef lr üyesi olamıyorsunuz. Lr üyelik iptalinizin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra yeniden lr üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

LR üyeliğiniz iptal edildikten sonra tüm lr ayrıcalıklarından faydalanmanız kısıtlanıyor. Üyelik iptaliniz gerçekleştirildiği taktirde her hangi bir ücret kesinlikle ödemezsiniz. LR iş ortağı olduktan sonra her hangi bir yaptırım kesinlikle söz konusu değildir. Örneğin lr üyesi oldunuz ama çalışamıyorsunuz size hiç kimse neden çalışmıyorsun diyemez. İsterseniz çalışırsınız isterseniz çalışmazsınız sonuçta u sizin kendi işiniz. İşinizi yapmak ve ya yapmamak sizin seçiminiz.

LR İş Ortağı Oldum Hiç Bir şey Yapmadım Ne Olur?

LR iş ortağı oldunuz ve hiç iş yapmadınız ne olur? kısacası hiç bir şey olmaz. Üye olmanız illa ki çalışmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Kendi ihtiyacınız olan ürünleri indirimli almak için üye olmuş olabilirsiniz. Bu gayet normal bir şey kim daha fazla ücret ödemek ister ki?

Sadece kendiniz için ürün almaya devam ettiğinizi var sayarsak bu normal bir şey olarak görülür. Kendiniz için ürün almaya devam ettiğiniz takdirde kimsenin bunu sorgulamaya hakkı yoktur. Kimse sizi illa ki iş yapacaksın diye zorlayamaz.

Son olarak şunlara değinmek isterim ki LR iş ortağı olmak size bir şeyler kazandırabilir fakat hiç bir şey kaybetmezsiniz.LR Üyelik İptali” için 8 yorum

 • 16 Mayıs 2017 tarihinde, saat 22:17
  Permalink

  LR ÜYELİĞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM

  Yanıtla
  • 21 Mayıs 2017 tarihinde, saat 15:04
   Permalink

   Merhabalar Serap hanım; yazımızda da belirttiğimiz gibi üyelik iptali için takım liderinize başvurabilirsiniz üyelik iptali formunu doldurup üyeliğimizi sonlandırabilirsiniz ve yaz 1 yıl boyunca lr üzerinden hiç bir işlem yapmamanız durumunda üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilecektir.

   Yanıtla
 • 29 Haziran 2018 tarihinde, saat 13:34
  Permalink

  Herhangi bir ücret ödenmiyor değil mi

  Yanıtla
  • 9 Ekim 2018 tarihinde, saat 00:53
   Permalink

   Hayır Seda Hanım

   Yanıtla
 • 29 Haziran 2018 tarihinde, saat 13:34
  Permalink

  Herhangi bir ücret ödenmiyor değil mi üye olunca

  Yanıtla
  • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 19:43
   Permalink

   Hayır Seda Hanım üye olurken hiç bir üyelik ücreti ödemiyorsunuz. LR üyeliği ücretsizdir.

   Yanıtla
 • 20 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:03
  Permalink

  LR uyeligimi iptal ettirmek istiyorum.

  Yanıtla
  • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 19:42
   Permalink

   İş ortağınız ile iletişime geçip lr üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir